Search.com.tr Logo
A B C D E F G H İ J K L M N O P R S T U V Y Z Q W X 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Example : ( search,car,house,domain,sportive,film,series,family,children,baby,google.com,domain.org,phone.net ...)
Terms of use


1) Domain Arama

Aramakta olduğunuz domainlerin tamamı düşecek domainlerdir. Düşecek olan domainler gerçek sahipleri veya daha önceden rezerve edilmek şartı ile alınmış olabilir. Yapmış olduğunuz domain araması sonucunda mutlaka kontrol ediniz.

2) Düşecek Domain Bilgileri

Sitemizde bulunan Domainlerin tamamı düşecektir. Domainleri almadan önce mutlaka kontrol ediniz.

3) Domain Sorgulama

Sitemiz içerisinde şuan Domain sorgulama hizmeti verilmemektedir. Sitemiz haricinde yapılacak domain sorgulama işlemlerinin sorumlusu, Sorgulama yaptığınız sitede olacaktır.

4) Hosting hizmeti

Sitemizde Hosting hizmeti verilmemektedir.

5) Domain ve Reklam Alımları

Adınıza kayıtlı olan domainlerin listesini destek@search.com.tr adresine gönderin,Sizin adınıza biz yayınlayalım Kullanıcılar ile iletişime siz geçin.
Örneğin: Anasayfa ve içeriklerin bulunduğu sayfaların Sağ köşesinde bulunan bölümlerde reklamlar mevcuttur. Domaininiz görüntülenmektedir. Her domain sahibinin bilgileri ile eşleşir. Size ait domainde telefon ve mail bilgileriniz mevcuttur. Site kullanıcıları bu domainleri istediklerinde direkt olarak domain sahibine ulaşabilirler. Domainleriniz yıllık olarak belli bir ücret karşılığında reklamları alınmaktadır.
Her domaine fiyat belirleyebilir, Dilerseniz müşterilerin teklifi için fiyatını açık bırakabilirsiniz. Dilediğiniz kadar fiyat koyabilirsiniz.
NOT: Verilen domain satışlarından hiç bir şekilde yüzde komisyon kesilmemektedir.

6) Domain Alımları ve Satımları

Sitemizin kullanıcıları domain sahipleri ile bire bir görüşüp,anlaşıp sonra alışverişleri tamamlanmaktadır. Sitemiz üzerinden şuan domain satışımız yoktur. Kullanıcılar kendi aralarında anlaşıp dilediği fiyata ve pazarlığa açık olarak kendi aralarında alışverişlerini tamamlayabilirler.

7) Domain Reklamlarında Kullanıcılara ne gibi faydası olacaktır ?

7-a ) Alım satımlar kendi aralarında olacağı için aracı kuruma gerek kalmadan direkt olarak kendileri anlaşabilir.
7-b ) Alım satımlarda diğer domain satışları gibi yüzde (%) Komisyon alınmaz, Ücretler yıllık olarak ve peşin olarak alınmaktadır.
7-c ) Pazarlık yapabilir, dilediğiniz fiyatı e-posta yolu veya telefon ile domain sahibine iletebilirsiniz.
7-d ) Kullanıcılar diledikleri kadar domain kayıt edebilirler.

8) Domain siparişi

Sorgularımızda ve isteğe göre domain talebinde bulunan kişi yada kuruluşlara bulduğumuz domanlerin tek tek kontrolleri yapıldıgı gibi, resim olarak ta gönderilmektedir.
Göndermiş olduğumuz e-posta da belirtilen domainlerin kontrolleri yapıldığına dair bilgiler verilmekte olduğu için, Sorumluluk kabul edilmez.
Gönderilen domain adını almak yada almamak karşı tarafa aittir.
Ödemesini yapmayan kişi yada kuruluşlara domain bilgisi gönderilmez.

Domain siparişi geçmiş fakat domain temin edilip işlem yapıldıktan sonra göndereceğimiz domaini kabul etmeyen kişi yada kullanıcılara bilgi gönderilmez.
Her bilgi gizli olduğu gibi, Sadece listemizde (Adını, Soyadını, telefon numarasını ve e-posta adresini) bilgi olarak bize gönderen kişi yada kuruluşlara domain temini yapılır.

Domain talepleri için gerekli bilgiler, Sıkça sorulan soruların Pagerank değeri yüksek domain için ne yapmam gerekiyor? bölümünde ayrıntılı olarak yer almaktadır.

Sorun, Şikayet, Öneri ve istekleriniz için: search.com.tr | destek@search.com.trTerms of use | Web Code | User Login | Search | F.A.Q | Özel Domainler | Site Map | RSS
2014 © search.com.tr | All Rights Reserved.
Phone : +90 224 573 80 80
Gsm: +90 542 502 02 22
Support : destek@search.com.tr

Valid XHTML 1.0 Strict Alexa Rank Google